Kierownik Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
PZU SA
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie agentów ubezpieczeniowych w realizacji celów sprzedażowych oraz stałe rozwijanie kompetencji sprzedażowych w zespole
  • diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla agentów ze skutecznej sprzedaży ubezpieczeń na życie
  • motywowanie i aktywizacja agentów do sprzedaży ubezpieczeń życiowych
  • udział w spotkaniach sprzedażowych oraz aktywna sprzedaż
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • współtworzenie materiałów szkoleniowych, które wspierają sprzedaż
  • dbanie o jak najwyższy poziom jakości obsługi oraz satysfakcję klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub wsparciu sprzedaży - najlepiej w branży ubezpieczeniowej
  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu szkoleń dla pracowników działu sprzedaży
  • inicjatywa i orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji biznesowych
  • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wykształcenie przynajmniej średnie (mile widziane wyższe kierunkowe)
  • gotowość do pracy mobilnej i prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowa o pracę w połączeniu z umową agencyjna
  • służbowe auto, telefon i laptop
  • realny wpływ na wysokość Twoich zarobków
  • wieloskładnikowy system wynagrodzeń, który obejmuje podstawę oraz prowizje
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m.in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • platforma benefitowa (m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe)
  • oferta grupowego ubezpieczenia na życie w wielu wariantach
  • szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki u naszych partnerów biznesowych
  • jasna ścieżka rozwoju
  • konkursy sprzedażowe
  • mobilne aplikacje i platformy edukacyjne
  • zarobki uzależnione od zaagnażowania
  • służbowy samochód
  • służbowy telefon do użytku
  • służbowy komputer

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Kierownik Olsztyn
  • Pracownik na wysokościach Olsztyn
  • Kierownik działu personalnego Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064