Kierownik Sprzedaży Punktów Sieci Detalicznej
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości działania sklepów w sieci agencyjnej zgodnie ze standardami firmy,
  • Bieżący monitoring oraz kontrola sklepów zgodnie z procedurami i przy użyciu narzędzi operacyjnych obowiązujących w spółce, w tym wykonywanie i rozliczanie inwentaryzacji cząstkowych wg procedur obowiązujących w spółce oraz uczestnictwo w inwentaryzacjach całościowych wg wskazań przełożonego,
  • Kontrola procesów technologicznych i magazynowych punktów z ofertą bistro oraz kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa żywności,
  • Bieżąca analiza wyników działań kontrolnych (w tym wyników inwentaryzacji, cząstkowych i całościowych), mających na celu minimalizację ubytków towarowych i gotówkowych w PSD oraz optymalizację stanów magazynowych w sklepach
  • Analiza raportów i podejmowanie interwencji w razie nieprawidłowości,
  • Udział w działaniach determinujących funkcjonowanie sklepów, takich jak: otwarcia, zamknięcia, przebudowy, zatowarowania, roztowarowania,
  • Bieżące wsparcie merytoryczne agentów w obszarze funkcjonowania sklepów, jakości obsługi działań prosprzedażowych oraz obsługi systemów operacyjnych funkcjonujących w sieci agencyjnej,
  • Realizacja programów i działań prosprzedażowych w tym: programów promocyjnych, akcji marketingowych, zmian layoutów, konkursów, oraz działania związane z podnoszeniem jakości obsługi klienta i maksymalizacji działań „tajemniczego klienta”,
  • Budowanie właściwego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami kat. B
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w ramach mikroregionu
  • Umiejętność współpracy w grupie, kreatywność, zaangażowanie
  • Umiejętności przywódcze oraz managerskie
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Znajomość branży FMCG

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Samochód służbowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenia na życie

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Kierownik Białystok
  • Kierownik działu personalnego Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    104 400
    19 572