Kierownik Sprzedaży Eventów/ MICE (branża hotelarska)
  • Zakopane
Zakopane, Zakopane, Lesser Poland Voivodeship, Polska
ER Group
24. 9. 2024

Dla naszego klienta, prestiżowego obiektu hotelowego poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kierownika Sprzedaży.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Lokalizacja: Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz, Kraków (praca jest stacjonarna w Zakopanem, natomiast istnieje możliwość relokacji/ możliwość skorzystania z noclegów oferowanych przez firmę)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja sprzedaży usług hotelowych w sektorze B2B, w szczególności w obszarze konferencji, eventów oraz wydarzeń dla grup zorganizowanych
  • Obsługa zapytań ofertowych od nowych klientów biznesowych
  • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z agencjami eventowymi
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych zgodnie z założeniami firmy
  • Bieżąca analiza rynku, identyfikacja nowych możliwości sprzedażowych oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Tworzenie ofert sprzedażowych, prezentacji dla klientów oraz przygotowywanie raportów z realizacji celów sprzedażowych

Oczekiwania pracodawcy:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakresie sprzedaży (preferowane w branży hotelarskiej lub eventowej)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i zamykania procesu sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (wykorzystywana do obsługi klientów zagranicznych)
  • Proaktywne podejście do poszukiwania nowych możliwości biznesowych oraz samodzielność w realizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (do wyboru)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • System premiowy (kwartalny) uzależniony od wyników sprzedażowych
  • Bezpłatne posiłki w miejscu pracy
  • Zniżki na usługi hotelowe
  • Dodatkowy program poleceń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w oraz wsparcie zespołu

  • Praca Zakopane
  • Kierownik Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192