Kierownik Sprzedaży
  • Wolsztyn
Wolsztyn, Wolsztyn, Greater Poland Voivodeship, Polska
RTV EURO AGD
18. 4. 2024

Miejsce pracy: Wolsztyn

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu
  • zarządzanie zespołem sprzedawców
  • zarządzanie asortymentem
  • zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • dbanie o wystrój sklepu zgodnie z założeniami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie w handlu detalicznym
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • samodzielność
  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

To oferujemy

  • pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej
  • pakiet szkoleniowy
  • dofinansowanie do pakietu socjalnego
  • premię uzależnioną od osiąganych wyników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Pod jednym z najbardziej charakterystycznych brandów na polskim rynku, od 1990 roku zajmujemy się sprzedażą elektroniki użytkowej i sprzętu AGD w Polsce. Jako RTV EURO AGD działamy w modelu omnichannel, oferując zaawansowane technologicznie produkty za pośrednictwem ponad 300 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, dwóch sklepów internetowych, w tym sklepu nr 1 na polskim rynku – euro.com.pl. Sprzedaż i obsługę prowadzimy także przez własny Contact Center w Lublinie, a także 15 Centrów Logistycznych na terenie całego kraju. Na nasze potrzeby, w Sokołowie pod Warszawą powstał jeden z największych parków dystrybucyjnych dla handlu tradycyjnego i e-commerce na rynku europejskim.

  • Praca Wolsztyn
  • Kierownik Wolsztyn
  • Wolsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075