Kierownik Sprzedaży ds. Rozwoju na Rynku Niemieckim
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska
Topping Work Europe Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Agencja pracy tymczasowej Topping Work Europe Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu zmotywowanego i doświadczonego Kierownika Sprzedaży ds. Rozwoju na Rynku Niemieckim. Lokalizacja: Wrocław lub Zgorzelec Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B
Jako pracodawca oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe i premia od osiąganych wyników)
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Pracę w dynamicznym i zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Twój zakres obowiązków:
-Pozyskiwanie nowych klientów z branży hotelowej, magazynowej i zakładów produkcyjnych w Niemczech
-Prowadzenie stałego kontaktu z klientami i budowanie długoterminowych relacji
-Rozwój istniejących relacji z klientami i zwiększanie ich zaangażowania
-Przygotowywanie ofert i negocjowanie umów przy współpracy ze strukturami Działu Handlowego
-Monitorowanie rynku i identyfikowanie nowych trendów
-Realizacja planów sprzedażowych
-Współpraca z zespołem ds. handlowych, rekrutacji i obsługi klienta
Nasze wymagania:
-Wykształcenie wyższe
-Doświadczenie w sprzedaży na rynku niemieckim (min. 2 lata)
-Znajomość języka niemieckiego na poziomie biegłym, dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
-Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
-Umiejętność budowania relacji i negocjowania
-Umiejętność samodzielnej pracy i organizacji czasu
-Motywacja do osiągania celów
-Znajomość lokalnego rynku w branży hotelarskiej, magazynowej lub produkcyjnej
Dodatkowe informacje:
-Stanowisko to wymaga częstych wyjazdów służbowych do Niemiec.
-Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

  • Praca Zgorzelec
  • Kierownik Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584