Kierownik Sprzedaży ds. Lokalnych Sieci Aptek
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Olimp Labs
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem Key Account Specialist, dedykowanym do obsługi lokalnych sieci aptecznych
  • szkolenie i rozwijanie podległego zespołu
  • zwiększanie skuteczności i efektywności podległego zespołu
  • diagnozowanie wyzwań i wspieranie zespołu w ich realizowaniu
  • realizowanie celów sprzedażowych i jakościowych
  • uczestniczenie w spotkaniach dotyczących strategii Trade/Marketing
  • raportowanie do Krajowego Kierownika Sprzedaży
  • praca w terenie z podległym zespołem

Nasze wymagania

  • znajomość branży farmaceutycznej
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Regionalnego/Krajowego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym min. 2 lata
  • wysokie umiejętności sprzedażowe, komunikatywne
  • umiejętność zarządzania i organizowania pracy własnej oraz pracy podległego zespołu
  • orientacja na wynik oraz osiąganie sukcesów sprzedażowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy na obszarze całej Polski

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
  • prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • kartę Multi Sport , kartę lunchową
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914