Kierownik Sprzedaży Call Center
  • Złotniki Kujawskie
Złotniki Kujawskie, Złotniki Kujawskie, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Great Call Sp. z o.o. S.K.A
11. 4. 2024

Cały etat | umowa o pracę | lokalizacja: Inowrocław

Treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i koordynacja pracą zespołu call center;
  • Odpowiedzialność za motywację, organizację i rozwój zespołu;
  • Kontrola i nadzorowanie wyników sprzedażowych, realizacja celi projektu;
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów jakościowych;
  • Organizowanie i rozliczanie czasu pracy podległego zespołu;
  • Wdrażanie nowozatrudnionych pracowników;
  • Współpraca z innymi działami firmy m.in. w zakresie funkcjonowania zespołu i wdrażania nowych rozwiązań.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w call center min. 1 rok
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Charyzma i umiejętność przewodnictwa w grupie
  • Kreatywność, inicjatywa i samodzielność w codziennej pracy
  • Znajomość technik sprzedażowych i ich wykorzystania w rozmowie telefonicznej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane: doświadczenie na stanowisku lidera / kierownika

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u solidnego i stabilnego pracodawcy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wspaniałą atmosferę
  • Atrakcyjne warunki finansowe – bezpieczny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie przełożonych w okresie aklimatyzacji i na każdym etapie współpracy
  • Struktura awansów wewnętrznych - im dłużej jesteś z nami, tym wyższe masz wynagrodzenie!
  • Pełne wdrożenie od podstaw - nauczymy Cię nie tylko stawiać pierwsze kroki, ale także pomożemy rozwinąć skrzydła!
  • Możliwość pracy zdalnej kilka razy w ciągu miesiąca wedle Twoich potrzeb.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce
  • Spotkania integracyjne
  • Kawa / herbata
  • Napoje
  • Świętowanie urodzin
  • Inicjatywy dobroczynne

  • Praca Złotniki Kujawskie
  • Kierownik Złotniki Kujawskie
  • Złotniki Kujawskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179