Kierownik Sprzedaży
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce wykonywania pracy: woj. pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości działania sklepów w sieci agencyjnej zgodnie ze standardami firmy,
  • Bieżący monitoring oraz kontrola sklepów zgodnie z procedurami i przy użyciu narzędzi operacyjnych obowiązujących w spółce, w tym wykonywanie i rozliczanie inwentaryzacji cząstkowych wg procedur obowiązujących w spółce oraz uczestnictwo w inwentaryzacjach całościowych wg wskazań przełożonego,
  • Kontrola procesów technologicznych i magazynowych punktów z ofertą bistro oraz kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa żywności,
  • Bieżąca analiza wyników działań kontrolnych (w tym wyników inwentaryzacji, cząstkowych i całościowych), mających na celu minimalizację ubytków towarowych i gotówkowych w PSD oraz optymalizację stanów magazynowych w sklepach
  • Analiza raportów i podejmowanie interwencji w razie nieprawidłowości,
  • Udział w działaniach determinujących funkcjonowanie sklepów, takich jak: otwarcia, zamknięcia, przebudowy, zatowarowania, roztowarowania,
  • Bieżące wsparcie merytoryczne agentów w obszarze funkcjonowania sklepów, jakości obsługi działań prosprzedażowych oraz obsługi systemów operacyjnych funkcjonujących w sieci agencyjnej,
  • Realizacja programów i działań prosprzedażowych w tym: programów promocyjnych, akcji marketingowych, zmian layoutów, konkursów, oraz działania związane z podnoszeniem jakości obsługi klienta i maksymalizacji działań „tajemniczego klienta”,
  • Budowanie właściwego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami kat. B
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w ramach mikroregionu
  • Umiejętność współpracy w grupie, kreatywność, zaangażowanie
  • Umiejętności przywódcze oraz managerskie
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Znajomość branży FMCG

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy uzależniony od realizacji celów
  • Samochód służbowy
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Lagardère Travel Retail to globalny lider branży travel retail z siecią ponad 5 tys. sklepów w 42 krajach i regionach. W Polsce zarządza siecią ok. 1000 różnorodnych punktów sprzedaży pod 40 markami takimi jak Inmedio, So Coffee, Relay, Aelia Duty Free, 1Minute Smacznego!, Costa Coffee i inne. Działamy w wielu różnych segmentach rynku: na lotniskach, dworcach, stacjach metra, a także w obiektach handlowych i przy ulicy. Większość sklepów funkcjonuje w modelu agencyjnym. Grono związanych z nami agentów i agentek tworzy już 600 osób, które wspieramy w rozwijaniu biznesu każdego dnia.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Kierownik Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544