Kierownik Sprzedaży – Chłodnictwo Przemysłowe
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Johnson Controls International
2. 8. 2024

Johnson Controls to globalny lider w dziedzinie technologii i usług przemysłowych, który dostarcza innowacyjne produkty i rozwiązania zoptymalizowane pod kątem efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w różnych sektorach przemysłowych na całym świecie, co pomaga firmom osiągać maksymalną wydajność przy jednoczesnym minimalizowaniu wpływu na środowisko.

Poszukujemy Kierownika Sprzedaży do naszej wiodącej firmy w branży chłodnictwa przemysłowego w Polsce. To doskonała okazja dla zmotywowanej osoby, która chce angażować się w relacje z klientami przemysłowymi, aby dostarczać rozwiązania chłodnicze.

Główne obowiązki:

  • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych w celu osiągnięcia celów sprzedażowych i rozszerzenia bazy klientów w sektorze chłodnictwa przemysłowego na terenie Polski.
  • Budowanie i utrzymywanie silnych, trwałych relacji z klientami przemysłowymi, zrozumienie ich specyficznych potrzeb i wymagań.
  • Prowadzenie negocjacji kontraktów i zamykanie umów w celu maksymalizacji zysków przy zachowaniu satysfakcji klientów.
  • Prowadzenie badań rynkowych w celu identyfikacji możliwości sprzedaży i oceny potrzeb klientów, aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży poprzez networking, media społecznościowe i inne kanały.
  • Współpraca z zespołem technicznym w celu zapewnienia, że proponowane rozwiązania dokładnie spełniają wymagania klientów.
  • Przygotowywanie regularnych raportów z wyników sprzedaży, warunków rynkowych i prognoz pipeline.
  • Śledzenie nowych uruchomień produktów i zapewnienie, że członkowie zespołu sprzedaży są na bieżąco.

Wymagania

  • Udowodnione doświadczenie jako Kierownik Sprzedaży lub na podobnym stanowisku w sprzedaży przemysłowej, mile widziane doświadczenie w branży mleczarskiej, chemicznej lub spożywczej.
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się, prezentacji i wpływania na wszystkie poziomy organizacji.
  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami i umiejętności negocjacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem bonusowym.
  • Możliwości osobistego i zawodowego rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy.
  • Środowisko wspierające innowacje i ceniące różnorodność pomysłów.
  • Wsparcie dla ciągłej edukacji i rozwoju zawodowego.
  • Samochód służbowy i telefon komórkowy do użytku służbowego i prywatnego.
  • Dodatkowe świadczenia, takie jak świadczenie urlopowe, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i karta sportowa.
  • Atrakcyjny bonus za polecenie pracownicze
  • Elastyczne zatrudnienie

Dołącz do nas: Jeśli motywują Cię wyzwania, jesteś zorientowany na wyniki i dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku, gdzie możesz mieć znaczący wpływ,

#LI-EG1
#HYBRID

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584