Kierownik spedycji morskiej, kolejowej i lotniczej
  • Ząbki
Ząbki, Ząbki, Mazowieckie, Polska
SPED-TRANS ZĄBKI Sp. z.o.o.
25. 5. 2024

Sped-Trans Ząbki  jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo-spedycyjną, działająca na rynku Unii Europejskiej od ponad 20 lat. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów rozszerzamy zakres podstawowej działalności o transport morski, kolejowy i lotniczy.  Aby sprostać tym wyzwaniom poszukujemy zaangażowanych i ambitnych pracowników, chcących budować z nami przyszłość zarówno swoją jak i naszej firmy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie od podstaw i rozwój nowego działu w firmie
  • Zbudowanie zespołu i dbanie o jego stały rozwój
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu
  • Nawiązanie współpracy z armatorami morskimi, agentami, przewoźnikami drogowymi
  • Kontrola jakości i terminowości świadczonych usług
  • Nadzór nad dokumentacją transportową i finansową
  • Utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji z kluczowymi aktualnymi klientami firmy
  • Udział w przetargach i procesach ofertowych sprzedaży usług
  • Współpraca z zespołami: finansów, sprzedaży i spedycji drogowej

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenia w roli Lidera Zespołu Spedycji / Kierownika Spedycji
  • Doskonała znajomość rynku transportowego i otoczenia prawnego prowadzenia działalności spedycyjnej
  • Znajomość procedur w zakresie transportu międzynarodowego
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Umiejętność budowania i nawiązywania relacji z klientami, pracownikami
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (drugi język będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, transport, logistyka, ekonomia
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Auto służbowe
  • Własną bazę klientów
  • Atrakcyjne wysokie wynagrodzenie oraz bonusy uzależnione od osiąganych wyników
  • Pracę w dynamicznym, doświadczonym i kompetentnym zespole
  • Kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy, brak dress code’u
  • Bezpłatne lekcje języków obcych angielski, niemiecki, włoski w siedzibie firmy
  • Prywatna opieka medyczne w sieci placówek Enel-Med. (możliwość objęcia rodziny, partnera)
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w branży transportowo-logistycznej
  • Szkolenia rozwojowe, spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Pobyty wypoczynkowe we własnej bazie hotelowej w Polsce

  • Praca Ząbki
  • Kierownik Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678