Kierownik Sklepu Sedal
  • Dąbrowa
Dąbrowa, Dąbrowa, Łódź Voivodeship, Polska
RHS Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Miejsce pracy: Skomlin (pow. wieluński)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami sieci
  • dbanie o zatowarowanie sklepu
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • kierowanie zespołem pracowników
  • motywowanie i wspieranie pracowników w ich zadaniach
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności kierowania zespołem
  • dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności
  • znajomości obsługi komputera

Mile widziane

  • aktualna książeczka zdrowia

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z ponad 20-letnim stażem
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności
  • niezbędne narzędzia oraz wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy

Oferta skierowana również do osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

UWAGA - wymagamy zawarcia w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RHS Spółka z o.o. z siedzibą w Wieluniu, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

RHS Sp. z o.o. – właściciel sieci sklepów ogólnospożywczych pod marką SEDAL oraz hurtowni spożywczych, spółka należąca do Grupy Kapitałowej DELKO SA, wiodącego dystrybutora chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów spożywczych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę, by moje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu rekrutacyjnym, były przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jest mi wiadome, że zgodę mogę w dowolnej chwili cofnąć, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Praca Dąbrowa
  • Kierownik Dąbrowa Górnicza
  • Kierownik Dąbrowa Tarnowska
  • Kierownik Dąbrowa Białostocka
  • Kierownik Dąbrowa Chełmińska
  • Kierownik Dąbrowa
  • Kierownik Dąbrowa Biskupia
  • Kierownik Dąbrowa Zielona
  • Kierownik Stara Dąbrowa
  • Kierownik działu personalnego Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509