Kierownik sklepu outdoorowo - turystycznego Mammut
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
UNI-SPORT SP. Z O.O.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Uni-Sport Sp. z o.o.

Jesteśmy grupą ludzi z górską pasją, od 1996 roku specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej klasy odzieży, sprzętu wspinaczkowego, outdoorowego oraz sportowego. Na przestrzeni lat staliśmy się solidnym oraz sprawdzonym dystrybutorem marek Mammut, Singing Rock i Nitro. Dołącz do nas i dziel z nami swoją pasję.
Obowiązki:

  • Zarządzanie działalnością sklepu w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta oraz osiągania założonych celów sprzedażowych
  • Rekrutacja, szkolenie i motywowanie personelu
  • Zapewnienie przestrzegania standardów merchandisingowych i wizualnych w sklepie

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży retail

  • Znajomość asortymentu górskiego / outdoorowego / wspinaczkowego / turystycznego
  • Silna orientacja na wyniki i umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka motywacja do pracy i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

  • Elastyczny grafik
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników zarządzanego salonu
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. zniżki na odzież i sprzęt światowych marek outdoorowych, dofinansowanie karty sportowej

  • Pracę w zespole pasjonatów

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080