Kierownik sklepu outdoorowo - turystycznego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i wskaźniki efektywności
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Dbałość o poprawny VM
  • Nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur i standardów obsługi klienta

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Znajomość asortymentu górskiego, outdoorowego, wspinaczkowego lub turystycznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników zarządzanego salonu
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. zniżki na odzież i sprzęt światowych marek outdoorowych,  dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracę z zespołem pasjonatów
  • Rozwój zawodowy - uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851