Kierownik Sklepu Lublin Tatary
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Maxi Zoo Polska
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis firmy:
„Szczęśliwsze zwierzęta, to szczęśliwsi ludzie”
Jesteśmy największą siecią sklepów zoologicznych w Polsce i Europie. Należymy do międzynarodowej grupy Fressnapf. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby życie zwierząt i ich Opiekunów było łatwiejsze, lepsze i szczęśliwsze.
W naszych sklepach oferujemy produkty wysokiej jakości dla każdego Pupila.
W codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi jak: otwartość, szczerość, życzliwość, uczciwość oraz wzajemne wsparcie.
Opis stanowiska:
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: KIEROWNIKA SKLEPU (cały etat)
Miejsce pracy: Sklep MAXI ZOO Lublin Tatary (Cały etat)
Co możemy Tobie zaproponować?
- Pracę w zgranym i pomocnym Zespole
- Premię za wyniki sprzedaży
- Umowę o pracę bez okresu próbnego – na 2 lata
- Zniżki na produkty firmowe
- Prywatna opiekę medyczną
- Dofinansowanie do pakietu MultiSport oraz MultiLife
- Ciekawe szkolenia i możliwości rozwoju
- Dodatkowy dzień wolny za wolontariat na rzecz zwierząt
- Możliwość przychodzenia do pracy z Pupilem
- Bonus finansowy za polecenie osoby do pracy
- Dodatkowe dni urlopu za staż pracy
Dołącz do nas, jeśli wyróżniasz się:
- Doświadczeniem w zarządzaniu Zespołem oraz prowadzeniem sklepu
- Znajomością wskaźników sprzedażowych i umiejętnością ich analizy
- Komunikatywną znajomością języka angielskiego
- Samodzielnością i dynamiką działaniu
- Umiejętnością pracy z Klientem – jest to Twoja mocna strona
- Gotowością do pracy na różne zmiany oraz w weekendy
- Zaangażowaniem i entuzjazmem w wykonywaniu obowiązków
- Otwartością na zmiany i głową pełną pomysłów – chętnie je poznamy
- Zamiłowaniem do świata zwierząt i chęcią niesienia im pomocy
- Gotowością do pracy fizycznej
Czym będziesz się u nas zajmować?
- Kompleksowym zarządzaniem sklepem i Zespołem
- Budowaniem zaangażowania i motywowaniem Pracowników
- Dbaniem o odpowiednią ekspozycję towarów oraz stany magazynowe sklepu
- Analizą wskaźników sprzedażowych KPI oraz ich raportowaniem
- Utrzymywaniem najwyższego poziomu obsługi Klienta zgodnie ze standardami Firmy
- Organizowaniem sprzedaży w sposób zapewniający realizację planów sprzedaży
Rozwijaj się razem z nami!
Nie czekaj - już teraz prześlij swoje CV lub pozostaw je w jednym z naszych sklepów!
* Nagroda Top For Dog 2021 w kategorii Najlepszy Sklep Stacjonarny

  • Praca Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246