Kierownik Sklepu Lewiatan Kielce
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
PH BOCIAN 2 SP.Z O.O.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie sprzedażą na terenie sklepu

  • Zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu -dbanie o jego wydajność oraz bezpieczeństwo

  • Zamawianie towarów zgodnie z obowiązującymi procedurami sklepu

  • Kontrolowanie i aktualizowanie stanów magazynowych supermarketu;

  • Koordynowanie pracy sklepu

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników i nadzorowanie kasjerów

  • Delegowanie pracy pracownikom

  • Dobór pracowników do swojego zespołu

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w działaniu

  • Znajomość programu KC Firma – mile widziana

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - dodatkowo premia miesięczna, kwartalna i dodatek stażowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Kielce
  • Kierownik Kielce
  • Kierownik działu personalnego Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851