Kierownik Sklepu - Galeria Handlowa Platan - Zabrze
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Mr. DIY Polska
30. 7. 2024

MR DIY Poland poszukuje energicznego i doświadczonego Kierownika Sklepu, który dołączy do naszego zespołu w jednej z naszych nowych lokalizacji. Jako Kierownik Sklepu, będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie operacjami sklepu, kierowanie zespołem oraz zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta. Twoim celem będzie osiągnięcie założonych wyników sprzedaży i utrzymanie wysokich standardów jakości.
Twój zakres obowiązków
• budowanie pozytywnego wizerunku marki
• prowadzenie i zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
• organizacja pracy, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu,
• tworzenie grafików pracy i monitorowanie czasu pracy pracowników
• wdrażanie i utrzymywanie obowiązujących standardów i procedur mających na celu realizację planów sprzedażowych
• zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta na wysokim poziomie,
• zarządzanie procesami VM, dbałość o wygląd i czystość sklepu
• raportowanie poziomu zatowarowania
• nadzorowanie procesów kasowych, w tym obsługa terminali płatniczych i kas fiskalnych
• organizowanie i prowadzenie inwentaryzacji sklepu
• rozwiązywanie problemów operacyjnych oraz obsługa reklamacji klientów
• prowadzenie dokumentacji sklepowej i raportowanie, w tym rozliczanie finansowe sklepu wraz z kontrolą kosztów
Kwalifikacje:
• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży detalicznej.
• Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
• Znajomość technik sprzedażowych i umiejętność analizy wyników sprzedaży
• Znajomość obsługi komputera oraz systemów POS, kas fiskalnych i terminali płatniczych.
• Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość
• Entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane zadania,
• Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Przedsiębiorczość, świadomość kosztowa i szukanie rozwiązań
Co możemy Ci zaoferować
• umowę o pracę na pełen etat (40 godzin)
• zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku międzynarodowym
• terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie z premiami
• pakiet sportowy na korzystnych zasadach: Kartę Multisport
• bogaty program szkoleń
• wiele możliwości rozwoju zawodowego i awansu w naszej szybko rozwijającej się międzynarodowej organizacji
• wsparcie w rozwijaniu Twoich talentów i potencjału
• przyjazną atmosferę pracy: dobrostan jest naszą ważną wartością
• godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
• otwartość na Twoje pomysły i to, co dla Ciebie ważne
Nasze sklepy to doskonałe miejsce pracy dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia i możliwości rozwoju, jasnych zasad, wzajemnego szacunku i harmonijnej współpracy.
Doceniamy, angażujemy i stwarzamy możliwości, byś wykorzystywał/a swój potencjał w pełni.
Masz niepowtarzalną szansę zbudować zespół od podstaw, być odpowiedzialny za sukces swojego sklepu i własną karierę.
Dołącz do zespołu i rozwijaj się z MR DIY - dynamicznie wchodzącym na rynek jako Kierownik Sklepu

  • Praca Zabrze
  • Kierownik Zabrze
  • Dyrektor handlowy Zabrze
  • Przedstawiciel handlowy Zabrze
  • Kierownik działu personalnego Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544