Kierownik Sklepu Drogeryjnego
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, Lower Silesian Voivodeship, Polska
HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Zgorzelec

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację planu budżetowego podległego sklepu, celów sprzedażowych oraz kluczowych wskaźników biznesowych (ilościowych i jakościowych)
  • Zarządzanie podległym zespołem (planowanie grafików pracy, określanie i egzekwowanie priorytetowych zadań i działań dla siebie i zespołu, rekrutacja, wdrożenie, rozwój kompetencji pracowników, motywowanie, budowanie zaangażowania)
  • Wdrażanie wytycznych centralnych w zakresie cen, marketingu i wizualizacji oraz zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami i przepisami prawa
  • Dbanie o wysoki poziom jakości obsługi w salonie (TK i NPS)
  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Rejonu
  • Wykonywanie inwentaryzacji i innych czynności operacyjno-administracyjnych oraz reprezentowanie Hebe wobec instytucji zewnętrznych, dokonujących kontroli

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży retail
  • Masz SPRYT BIZNESOWY w swoim DNA - potrafisz pracować na wskaźnikach biznesowych, analizować je, wyciągać trafne wnioski i podejmować właściwe działania, zachowujesz orientację na osiąganie wyników
  • Cechuje Cię ANGAŻUJĄCA OSOBOWOŚĆ - potrafisz wzbudzać entuzjazm, inspirować, budować pozytywne relacje i masz uważność w kontaktach z innymi. Potrafisz motywować do pracy różnorodny pokoleniowo zespół, ludzie chcą za Tobą podążać. W obliczu zachodzących zmian zachowujesz równowagę i wspierasz zespół w adaptacji
  • Posiadasz ASPIRACJE LIDERSKĄ – jesteś osobą ambitną, pracowitą, zmotywowaną do przekraczania oczekiwań, gotową na rozwój poza strefą komfortu, pewną siebie wierzącą we własne możliwości, czujesz odpowiedzialność za wykonywaną pracę i masz gotowość do podejmowania odważnych decyzji
  • Jesteś gotowy(a) do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

To oferujemy

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia – od pierwszego dnia Umowa o pracę bez okresu próbnego, a już po 18 mies. masz gwarantowaną umowę „na stałe”
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zawsze na czas – podstawa (6370 – 7060 zł brutto) + premia od wyników + nagroda roczna + doładowania świąteczne + płatne nadgodziny i dodatki (rozliczane co do sekundy)
  • Dostęp do systemu Kafeterii Benefitów, gdzie samodzielnie wybierzesz interesujące Cię propozycje tj. bony zakupowe do popularnych sieci odzieżowych, sportowych czy RTV AGD lub bony do wykorzystania na rozrywkę, sport, relaks czy romantyczną kolację
  • Wsparcie Twojego dobrostanu – w pełni opłacony dostęp do platformy MINDGRAM dający możliwość skorzystania z konsultacji prawnych, zdrowotnych czy psychologicznych dla Ciebie i 1 członka rodziny
  • Karta Multisport PLUS – od 50zł/2mies., która uprawnia do skorzystania z PEŁNEJ oferty BenefitSystems – basen, joga, a może siłka lub fitness? Już nie musisz wybierać!
  • Prywatna opieka medyczna LUXMED za 1 zł i możliwość przystąpienia do programu grupowych ubezpieczeń na życie
  • Szkolenia dopasowane do Ciebie wybierasz spośród kafeterii 18 programów rozwijających Twoje kompetencje liderskie
  • Dla największych potencjałów program rozwoju talentów i realne szanse na awans (85% naszych Kierowników Rejonu zarządzało wcześniej jedną z naszych drogerii)
  • Wsparcie socjalne w postaci zapomóg i nieoprocentowanych pożyczek z funduszu pracowniczych świadczeń socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wolontariat pracowniczy
  • kafeteryjny system wyboru benefitów
  • nagrody jubileuszowe
  • kursy i szkolenia
  • podwyżka stażowa
  • konkursy produktowe z nagrodami
  • MultisportPLUS

Etapy rekrutacji

  • Aplikuj
  • Zagraj
  • Porozmawiaj

W tej rekrutacji zobaczysz prawdziwy świat Hebe! Przygotowaliśmy grę, w której wcielisz się w rolę Konsultanta – Sprzedawcy i będziesz mieć okazję zobaczyć jak wygląda praca w naszej drogerii. Aplikuj żeby dowiedzieć się więcej!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą w: Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: dpo.polska@jeronimo-martins.com.

  • Praca Zgorzelec
  • Kierownik Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509