Kierownik sklepu
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Grudnik Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Ogólnopolska Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno-grzewczej poszukuje pracownika na stanowisko:
Wymagania:

  • Doświadczenie w branży instalacyjno-grzewczej;
  • Znajomość lokalnego rynku odbiorców;
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników;
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Samodzielność w realizacji zadań,
  • Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;
  • Realizacja celów strategicznych i planów sprzedaży Firmy;
  • Nadzór nad pracą podległych Pracowników;
  • Pozyskiwanie do współpracy nowych klientów;
  • Przygotowywanie ofert i obsługa klientów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Regularne szkolenia pozwalające poznać oferowane produkty i nowości w branży oraz rozwinąć umiejętności pracy z klientem;
  • Pakiety ubezpieczeniowe i medyczne;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179