Kierownik Sklepu - CH Blue City
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SUPER ZOO
16. 9. 2024

Jedna z największych sieci sklepów zoologicznych w Europie środkowo-wschodniej poszukuje ludzi dla których praca to pasja stwarzająca możliwość do rozwoju. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, a dobro zwierząt jest dla ciebie ważne - dołącz do Nas.

Kierownik Sklepu

Zadania:

  • zarządzanie zespołem (rekrutacja, rozwój członków zespołu oraz budowanie zaangażowania)
  • organizowanie czasu pracy zespołu, w tym delegowanie i rozliczanie z powierzonych zadań
  • analiza danych sprzedażowych oraz kontrola kosztów sklepu
  • wykonywanie inwentaryzacji sklepu
  • odpowiedzialność za przestrzeganie standardów Marki

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku managerskim w branży retail.
  • świadomość biznesowa i doświadczenie w pracy ze wskaźnikami
  • koncentracja na realizację postawionych celów
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • otwartość do podejmowania wyzwań i gotowość na zmiany
  • wysokie poczucie estetyki i dbałość o szczegóły
  • pozytywne nastawienie i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach do -50%
  • miesięczny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • nieformalną kulturę organizacyjną- wszyscy mówimy sobie po imieniu
  • możliwość przychodzenia do pracy ze swoim pupilem
  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • ubezpieczenie grupowe WARTA na preferencyjnych warunkach

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567