Kierownik Sklepu CCC Kraków Bronowice
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
CCC S.A.
18. 4. 2024

11137

Obowiązki

  • Realizować cele sprzedażowe i operacyjne przy odpowiednim planowaniu
  • Rekrutować, motywować i szkolić pracowników
  • Dbać o ekspozycję kolekcji zgodnie z instrukcją VM
  • Raportować sprzedaż i poziom realizacji celów

Wymagania

  • Mają doświadczenie w rekrutacji, motywowaniu i zarządzaniu zespołem
  • Posiadają świetnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Są zorientowani na wyniki, wiedzą jak analizować i wyciągać wnioski z raportów sprzedażowych
  • Uwielbiają pracę zespołową i odnajduje się w dynamicznym środowisku

Oferujemy

  • Szansę na długoterminową współpracę
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twojego stylu życia
  • Buty służbowe na nasz koszt i rabaty dla każdego z nas
  • Fajne konkursy dla zdrowej rywalizacji
  • Bonusy za polecenie nowych Koleżanek i Kolegów przez program referencyjny
  • Jasny system premiowy dla każdego pracownika

Źródło: CCC/Praca

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864