Kierownik Sklepu - Białystok Atrium Biała
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
Smyk
4. 9. 2024

SMYK jest polską marką produktów dla dzieci, która działa na rynku od 1977 roku. Sieć handlowa SMYKA obejmuje ponad 230 sklepów stacjonarnych w Polsce, sklep internetowy smyk.com, a także łącznie prawie 40 sklepów własnych za granicą.

Pozwala nam to jako firmie na zapewnienie Ci stabilnego zatrudnienia.

Wciąż się rozwijamy a do tego potrzebujemy właśnie Ciebie!

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • Delegowanie oraz monitorowanie wykonanych zadań
  • Motywowanie pracowników
  • Rekrutacja i wdrażanie nowych osób
  • Dbanie o przestrzeganie procedur firmowych w codziennym funkcjonowaniu sklepu
  • Doradztwo w sprzedaży oraz dbanie o pozytywne doświadczenia naszych klientów
  • Obsługa urządzeń sklepowych w tym kasy fiskalnej
  • Przyjmowanie dostaw i zarządzanie procesami reklamacyjnymi
  • Dbanie o ekspozycję towaru oraz porządek na sklepie

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

  • Zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Systemu premiowego opartego na wynikach sklepu
  • Opieki medycznej w Luxmed oraz dofinansowania do karty sportowej
  • Dodatków świątecznych oraz bonów dla dzieci
  • Rabatów cenowych na nasz asortyment
  • Szkoleń oraz możliwości awansu

CO UŁATWI CI REALIZACJĘ ZADAŃ?

  • Doświadczenie na stanowisku menadżerskim
  • Umiejętność pracy ze wskaźnikami sprzedażowymi
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki
  • Łatwość szybkiego przyswajania wiedzy
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Terminowość w realizacji zadań
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy
  • Otwartość na dynamikę i zmiany w codziennej pracy

DO PEŁNEJ UKŁADANKI BRAKUJE NAM TYLKO CIEBIE :)

  • Praca Białystok
  • Kierownik Białystok
  • Kierownik działu personalnego Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544