Kierownik sklepu
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
Żabka Polska sp. z o.o.
6. 6. 2024

Ambasador marki Żabka Polska sp. z o.o. poszukuje osób gotowych do zarządzania sklepem należącym do sieci. Grupa Żabka to kompleksowy ekosystem convenience, którego celem jest upraszczanie ludziom życia. Towarzyszymy naszym klientom w każdym momencie dnia, uwalniając ich czas poprzez możliwość szybkich zakupów spożywczych, ciepłego posiłku w drodze, wygodnego nadania paczki, wypłaty gotówki, czy skorzystania z dietetycznego cateringu. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, z której usług korzysta dziennie blisko 3 mln klientów.

Grupa Żabka składa się z dwóch podstawowych jednostek biznesowych: Żabka Polska i Żabka Future, które są wspierane przez Przywództwo Strategiczne, definiujące strategię konsumencką, personalną i finansową. Żabka Polska koncentruje się na działalności detalicznej i odpowiada głównie za operacyjne i handlowe aspekty działalności Grupy, w tym zarządzanie i rozwój nowoczesnej sieci placówek stacjonarnych typu modern convenience oraz ogólnopolskiej sieci logistycznej Grupy. Natomiast Żabka Future stawia sobie za cel tworzenie nowych biznesów, które wspierają rozwój grupy, a także odpowiada za rozwój narzędzi technologicznych opartych na sztucznej inteligencji, takich jak sklepy autonomiczne. W skład grupy wchodzą również marka Maczfit, będąca liderem cateringu dietetycznego, firma Dietly.pl, platforma e-commerce oferująca możliwość porównywania, wyboru i zarządzania zamówieniami diet pudełkowych na terenie całej Polski oraz start-up Lite e-Commerce, którego zadaniem jest rozwijanie usług q-commerce i e-commerce poprzez aplikacje Jush i Delio.

Dzięki ponad 10 000 sklepów stacjonarnych, dostawom pod drzwi oraz rozwiązaniom digital, nasze produkty i usługi są zawsze pod ręką i na życzenie, dostępne w wygodnej i natychmiastowej formie. Naszą aplikację Żappka pobrało ponad 10 mln Polaków. Wspólnie z blisko 9 000 naszych franczyzobiorców od 1998 roku wspieramy polską gospodarkę oraz lokalne społeczności. Rozwijamy przedsiębiorczość, promujemy zrównoważony rozwój, uczestniczymy w tworzeniu ponad 45 tysięcy miejsc pracy.

Grupa Żabka jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się organizacji w Europie Środkowo-Wschodniej.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Odpowiedzialność za realizację sprzedaży oraz zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie ze standardami sieci Żabka Polska sp. z o.o.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
  • Odpowiedzialność za dostępność asortymentu (obsługa portalu zamówień)
  • oraz ekspozycję towarów
  • Ścisła współpraca z osobami zarządzającymi sprzedażą w danym rejonie
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie standardów oraz promocji
  • Bieżąca dbałość o powierzone mienie.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży handlowej, usługach lub logistyce
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności organizacyjne i predyspozycje kierownicze
  • Pozytywne nastawienie do pracy oraz umiejętność motywowania zespołu
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz chęć rozwoju
  • Orientacja na realizację celów biznesowych
  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej.
  • Mile widziane: Doświadczenie w branży spożywczej, gastronomicznej lub zarządzanie gospodarką magazynową będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilizacje finansową oraz premie miesięczne za dobre wyniki
  • Uczciwe i przejrzyste warunki współpracy
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, Karta Multisport PLUS
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
  • "Polisa na Biznes"
  • Umowa o współpracy franczyzowej
  • Samochód na start *dla osób prowadzących sklep sieci Żabka poza gminą Kraków.

  • Praca Skawina
  • Kierownik Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851