Kierownik Sklepu
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Super ZOO Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1999 roku, od początku naszej działalności powstało już ponad 80 sklepów stacjonarnych KAKADU ZOO, zlokalizowanych w popularnych centrach i parkach handlowych oraz sklep internetowy. Przez ten czas staliśmy się liderem branży zoologicznej w Polsce. Nie zwalniamy tempa i każdego roku otwieramy nowe sklepy. Jesteśmy nie tylko przyjaznym miejscem zakupów, ale też każdego dnia staramy się być jak najlepszym miejscem do pracy i rozwoju dla naszych pracowników.

Zwierzaki są dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, żeby wspierać świadome wybory naszych klientów. Współpracujemy również z wieloma Towarzystwami Opieki nad Zwierzętami, schroniskami oraz instytucjami, które dbają o dobro bezdomnych i potrzebujących zwierzaków. Zwierzęta towarzyszą nam w codziennej pracy i to nie tylko w naszych sklepach… nasze biuro zamieszkują Rasco i Sheriza, dwa adoptowane przez nas kociaki.

Każdego dnia już ponad 500 pracowników przyczynia się do rozwoju naszej firmy. Nasz zespół to ludzie pełni zaangażowania, pasji, miłości do zwierząt oraz przede wszystkim otwarci na zmiany i chętni do tego, aby się rozwijać. Wspólną pracą osiągamy założone cele.

Zadania

  • bezpośredni wpływ na budowanie zespołu
  • zarządzanie zespołem i motywowanie do realizacji założonych celów
  • rekrutacja i rozwój członków swojego zespołu
  • analiza danych, kontrola kosztów sklepu
  • wdrażanie i egzekucja działań sprzedażowych
  • planowanie czasu pracy zespołu
  • wykonywanie inwentaryzacji sklepu
  • odpowiedzialność za przestrzeganie standardów Marki
  • wsparcie kierownika regionalnego

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami sklepu lub działu
  • świadomość biznesowa i doświadczenie pracy ze wskaźnikami
  • pozytywne nastawienie i dobra organizacja pracy
  • umiejętność zarządzania i motywowania pracowników
  • odpowiedzialność i efektywność w realizacji celów i powierzonych zadań
  • otwartość na zmiany
  • ponadprzeciętne zaangażowanie
  • optymizm życiowy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach
  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • możliwość udziału w rozwoju sieci
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • odpowiedzialne i ambitne zadania

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Kierownik Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551