Kierownik Sklepu
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Dla naszego Klienta, polskiej sieci sklepów spożywczych, działającej od ponad 30 lat, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Sklepu

Obowiązki

  • Organizacja pracy sklepu, bycie gospodarzem sklepu,
  • Osiąganie wyników (obrót, wynik finansowy, audyt, wzrost klienta, inwentaryzacja, poziom strat),
  • Dbałość o dostępność towaru (zamówienia, ekspozycja, sprzedaż),
  • Uczestnictwo w audytach weryfikujących m. in. standard obsługi klienta, jakość towaru,
  • Dbałość o zaangażowanie zespołu (monitoring rotacji i jej przeciwdziałanie oraz motywowanie pracowników),
  • Dbanie o rozwój pracowników, wdrażanie i szkolenie na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy w sklepie lub dużej sieci gastronomicznej minimum na stanowisku zastępcy kierownika sklepu,
  • Umiejętność pracy z kluczowymi wskaźnikami w sklepie,
  • Doświadczenia w zarządzaniu ludźmi,
  • Nastawienia na osiąganie założonych celów,
  • Gotowość do pracy w sklepie na terenie Poznania lub okolic
  • Aktualnych uprawnień do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę,
  • Możliwość podejmowania decyzji i samodzielność,
  • Planowane wdrożenie do pracy oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Wraz ze wzrostem doświadczenia możliwość rozwoju (ścieżka rozwoju – kierownik większego sklepu, kierownik regionu),
  • Udział w remodelingu sklepu,
  • Wynagrodzenie stałe i system premiowy zależny od wyników sklepu.
  • Rabatową kartę zakupową, pakiet sportowy, pakiet medyczny oraz pracownicze ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584