Kierownik Sklepu
  • Piła
Piła, Piła, Greater Poland Voivodeship, Polska
Klient Pracuj.pl
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Piła

Rekrutujemy dla

naszego Klienta na stanowisko Kierownika Sklepu

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sklepem zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi firmy
  • Realizacja celów sprzedażowych i operacyjnych
  • Rozwój kompetencji podległych pracowników
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu
  • Wykonywanie czynności operacyjno-administracyjnych
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w branży retail
  • Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych
  • Samodzielność w działaniu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa

Etapy rekrutacji

  • Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV
  • Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy
  • Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU
  • Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy
  • Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV
  • Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Piła
  • Kierownik Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690