Kierownik sklepu
  • Pieńsk
Pieńsk, Pieńsk, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.k.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Pieńsk

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrożenie strategii sprzedażowej
  • efektywne zarządzanie operacyjne w podległych placówkach handlowych (wyspecjalizowane sklepy mięsno-wędliniarskie)
  • przestrzeganie wewnętrznych standardów i procedur firmy w podległych placówkach handlowych
  • koordynacja pracy podległego zespołu
  • skuteczna realizacja wyznaczonych celów (odpowiedzialność za osiągane wyniki sprzedażowe oraz wizerunek podległych placówek handlowych)
  • podejmowanie działań mających na celu promowanie i sprzedaż wyrobów
  • analiza rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • umiejętność dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem
  • zdolności przywódcze
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności do analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • prawo jazdy kat. B
  • dużym atutem dla kandydata będzie znajomość specyfiki branży mięsnej

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego i awansu
  • narzędzia służbowe (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • ambitne wyzwania zawodowe
  • samodzielną i interesującą pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Praca Pieńsk
  • Kierownik Pieńsk
  • Pieńsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862