Kierownik Sklepu 4F - Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
OTCF S.A.
27. 5. 2024

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie zespołem sprzedawców w nowo otwartym sklepie 4F.
  • Rekrutacja sprzedawców do zespołu #OTCFteam.
  • Praca nad otwarciem nowego sklepu 4F.
  • Realizacja założonych wyników sprzedażowych oraz wskaźników KPI.
  • Planowanie czasu pracy podległego zespołu.
  • Prowadzenie szkoleń z przyjętych standardów (obsługi klienta, sprzedaży oraz wiedzy produktowej).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży retail (najlepiej w zarządzaniu salonem sprzedaży).
  • Działalność gospodarcza lub chęć do jej założenia.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i interpersonalne.
  • Dynamizm i zdecydowanie w działaniu oraz silna orientacja na cel.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

OTCF S.A.

Rok 2023 zapisał się w historii OTCF S.A. jako kolejny rok intensywnego rozwoju oraz sportowych sukcesów. Jesteśmy partnerem technicznym Zaksy, trzykrotnego zwycięzcy siatkarskiej Ligi Mistrzów, a ponadto ubieramy wszystkie reprezentacje Polski w koszykówce i wszystkich klubów koszykarskiej ekstraklasy kobiet i mężczyzn. Do grona naszych ambasadorów dołączył Bartosz Zmarzlik, najbardziej utytułowany polski żużlowiec. W ostatnich dwóch edycjach Igrzysk Olimpijskich w strojach 4F wystąpiło aż 9 reprezentacji narodowych, a już teraz pracujemy nad kolejnymi kolekcjami dla olimpijczyków na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!

Rozwijamy się na całym świecie – marka 4F obecna jest w 47 krajach na świecie, w 17 krajach prowadzimy sprzedaż w sklepach brandowych 4F. Nasze logo widnieje w nowych sklepach zarówno w pobliskiej Rumunii, jak i w odległym Katarze i Tajlandii - a to dopiero początek naszej zagranicznej ekspansji. Marka 4F utrzymała tytuł lidera w branży odzieżowej i znalazła się wśród 50 najsilniejszych marek w prasie oraz internecie. Nie zapominamy o zrównoważonym rozwoju – byliśmy partnerem głównym kampanii „Bliżej Siebie”, skupiającej się na dbaniu o dobrostan psychiczny pracowników, a także prowadziliśmy akcje Różowy Październik i Movember w celu zwiększenia świadomości zdrowia psychicznego. OTCF wyróżnione wśród dobrych praktyk zestawienia Listków CSR Polityki, a 4F Change została wyróżniona za działania wspierające realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju w 2022 r. Dzięki wysiłkom Fundacji 4F Pomaga udało się otworzyć 2 nowe boiska wielofunkcyjne, a także zaangażować się w Wielką Wyprawę Maluchów 2023 – wyjątkową charytatywną akcję motoryzacyjną!

Osiągnięciu tych wszystkich sukcesów przyświecały nam nasze wartości, #BeOneTeam, #BeBetterEveryday i #BeResponsible.

Na co dzień jesteśmy jedną drużyną i wspólnie gramy do jednej bramki! Chcesz zagrać z nami?

#WeMakeATeam

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik działu personalnego Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064