Kierownik sklepu
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Marta Kłósek
5. 10. 2024

Sieć handlowa Lewiatan poszukuje doświadczonego kierownika do sklepu w Gliwicach
Kontakt telefoniczny wyłącznie od pon-pt w godz. 9-16
Gwarantujemy:
• miłą atmosferę pracy
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
• system motywacyjny, dzięki któremu Twoja premia będzie uzależniona od Twojej pracy.
• pakiet certyfikowanych szkoleń internetowych.
• stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach warsztatowych.
• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
Twoje zadania:
Zarządzanie zespołem sprzedażowym
Delegowanie zadań, ocena pracowników, motywowanie i wspieranie ich w rozwoju
Rekrutacja nowych pracowników
Zarządzanie gospodarką towarową i analiza wskaźników
analiza strat i sprzedaży
Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
Praca nad salą sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów
praca na programie KC firma ( możliwie szkolenie )
Twoje kompetencje:
Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Dobra organizacja pracy
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
Doświadczenie w zarządzania zespołem
Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Praca Gliwice
  • Kierownik Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648