Kierownik serwisu sprzątającego
  • Warszawa, Ursus
mazowieckie, Warszawa, Ursus, mazowieckie, Polska
Tremwork Sp z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie prac porządkowych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją - kontrola jakości i terminowości świadczonych usług,
  • nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami firmy sprzątającej i ich pozyskanie,
  • opracowywanie i prezentacja ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów,
  • utrzymywanie bezpośrednich kontaktów i dbanie o dobre relacje z klientami,
  • budowanie, zarządzanie i rozwijanie zespołu,
  • zarządzanie zespołem pracowników serwisu sprzątającego, organizacja pracy zespołu oraz układanie grafików,
  • wdrażanie nowo przyjętych pracowników,
  • analiza rynku i trendów w sektorze sprzątającym w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych,
  • dbanie o stany magazynowe (realizacja zamówień) oraz o środki trwałe (maszyny, sprzęt biurowy).

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (warunek konieczny),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność – ze względu na zadaniowy czas pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (miłe widziane),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i zdolność budowania relacji biznesowych,
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zadaniowy czas pracy,
  • samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584