Kierownik serwisu samochodowego
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

Autoryzowany Serwis BAIC, Fiat, Jeep poszukuje do zespołu osoby na stanowisko

Kierownika Serwisu

Zakres obowiązków :

• Koordynowanie pracy serwisu

• Uzyskanie optymalnej efektywności i rentowności działu

• Zapewnienie wsparcia technicznego dla pracowników i klientów firmy

• Prowadzenie wymaganej dokumentacji serwisowej

• Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z aktualnymi

klientami firmy

• Utrzymywanie wysokiej jakości świadczonych usług

• Dbałość o wizerunek firmy

• Współpracę z pozostałymi działami Firmy

Nasze wymagania

• Wykształcenie techniczne

• Doświadczenie w branży motoryzacyjnej na równorzędnym stanowisku

• Rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

• Wysoka kultura osobista

• Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji

• Otwartość na zmiany, kreatywność, przedsiębiorczość

• Biegła znajomość obsługi komputera

• Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w doświadczonym zespole

• Dużą samodzielność

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

• Stabilne warunki zatrudnienia

  • Praca Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567