Kierownik serwisu pomp ciepła
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Hydro NRG Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Obowiązki

  • kierowanie serwisem urządzeń i instalacji objętych gwarancją, opieka serwisowa nad klientami firmy
  • przyjmowanie zgłoszeń związanych z przeglądami gwarancyjnymi, pogwarancyjnymi oraz awariami
  • nadzór i koordynacja pracy serwisu w zakresie przeglądów oraz awarii
  • optymalizacja kosztów procesów serwisowych
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie procesowania i realizacji zleceń serwisowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Chłodnictwo/ Ciepłownictwo, Inżynieria Środowiska, Energetyka i pokrewne)
  • doświadczenie i wiedza z zakresu pomp ciepła (montaż, serwis lub projektowanie)
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość
  • prawo jazdy kat B.
  • umiejętność pracy z klientem
  • komunikatywność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i ciągły rozwój
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przestrzeń do realizacji własnych pomysłów i świetną atmosferę pracy wśród ludzi, którzy zwyczajnie bardzo się lubią

  • Praca Radom
  • Kierownik Radom
  • Kierownik Radomin
  • Kierownik działu personalnego Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190