Kierownik Serwisu
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
DPM Sp. z o.o.
24. 7. 2024

Do firmy produkcyjnej o zasięgu ogólnopolskim, poszukujemy osoby gotowej do rozwoju na stanowisku:
Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie
Zakres zadań na stanowisku:
- Zarządzanie Zespołem i koordynacja pracy grup serwisowych,
- Przeprowadzanie diagnostyki, serwisowania, napraw w zakresie obróbki skrawaniem,
- Koordynacja wizji lokalnych,
- Tworzenie oraz bieżąca aktualizacja harmonogramu usług serwisowych,
- Kontakt z klientem,
- Rozliczanie prac serwisowych,
- Rozliczanie czasu pracy pracowników serwisu,
Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość i wiedza specjalistyczna w branży obróbki skrawaniem,
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznych,
- Wykształcenie techniczne mile widziane,
- Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność zarządzania zespołem,
- Kompetencje handlowe, gotowość do pozyskiwania klientów zewnętrznych.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę w stabilnej firmie, z wieloletnim stażem na rynku,
- Decyzyjne stanowisko managerskie, o wysokim poziomie samodzielności,
- Możliwość rozwoju w firmie o zasięgu ogólnopolskim.

  • Praca Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544