Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
  • Ruda Slaska
Ruda Śląska, Ruda Slaska, Silesian Voivodeship, Polska
KELLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

KIEROWNIK SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO

Miejsce pracy: Gliwice

✅Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu Zespołem w branży motoryzacyjnej w dziale obsługi posprzedażnej
  • Doświadczenia w Autoryzowanej Stacji Obsługi – jako mile widziane
  • Umiejętności zarządzania Zespołem, zapewniania mu optymalnych warunków pracy i motywowania Pracowników
  • Doskonałych umiejętności w obszarze obsługi Klienta
  • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej
  • Proaktywności w działaniu i kreatywnego podejście do wyzwań
  • Samodzielności, zaangażowania i elastyczności w działaniu
  • Praktycznej znajomości KPI w zakresie pracy Działu Serwisu BL
  • Gotowości do pracy od poniedziałku do piątku
  • Wykształcenia na poziomie min. średnim
  • Prawa jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy

Obowiązki na stanowisku Kierownika serwisu blacharsko-lakierniczego:

  • Zapewnienie stałego wzrostu zadowolenia Klientów
  • Odpowiedzialność za realizację przez podległy Zespół wyznaczonego planu sprzedaży oraz osiąganie ustalonych KPI
  • Kierowanie i rozwój Działu Serwisu BL
  • Analizowanie danych, monitorowanie i raportowanie poziomu wykonania wyznaczonych celów przez cały Dział Serwisu BL
  • Reprezentowanie Działu Serwisu w kontaktach z Klientami, Partnerami i Kadrą Zarządzającą
  • Tworzenie procedur obsługi zapewniających odpowiednią jakość ukierunkowaną na zadowolenie Klienta;
  • Organizacja i nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy z firmami ubezpieczeniowymi;
  • Bieżąca kontrola wydatków i śledzenie wyników finansowych serwisu;
  • Opracowywanie nowych rozwiązań i innowacji w swoim dziale;
  • Rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z pracą działu;
  • Efektywne wykorzystywanie możliwości technicznych i przerobowych serwisu;
  • Dokładne oględziny samochodów przed przyjęciem do serwisu;
  • Dokonywanie zgłoszeń oględzin samochodów do firm ubezpieczeniowych;
  • Sporządzanie kosztorysów.

Otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • System profesjonalnych szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

O NAS

  • Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1975 r., początkowo specjalizując się w naprawach samochodów marek Renault i Dacia. Od 30 lat zajmujemy się sprzedażą samochodów koncernu Renault - najpierw jako agent, a od 2018 roku jako pełnoprawny dealer.
  • Z marką Hyundai współpracujemy od stycznia 2016 r. jako Autoryzowany Dealer. W ciągu tych paru lat dwukrotnie zdobyliśmy tytuł "Dealer Roku Hyundai", który potwierdza nasze zaangażowanie w najwyższą jakość obsługi Klienta.

  • Praca Ruda Śląska
  • Kierownik Ruda Śląska
  • Kierownik działu personalnego Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851