Kierownik Serwisu
  • Drobin
Drobin, Drobin, Masovian Voivodeship, Polska
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Działamy na terenie województwa: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Naszym klientom oferujemy szerokie portfolio maszyny rolniczych, sprawny serwis, dostępność części oraz rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Agro-Sieć Maszyny to firma, która powstała z pasji i miłości do rolnictwa dla rolnictwa.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem serwisowym
  • Planowanie i organizacja pracy dla podległego zespołu
  • Rozwój usług serwisowych ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju przychodów
  • Dbanie o rozwój i szkolenia zespołu serwisowego
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Odpowiedzialność za wyniki jakościowych w dziale
  • Dbanie o pozytywny wizerunek działu i firmy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w szczególności Działem Części i Handlowym

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem
  • Doświadczenie w organizacji i harmonogramowaniu prac
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Otwartość na zmiany, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Drobin
  • Kierownik Drobin
  • Drobin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030