Kierownik Serwisu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
KONE
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, motywacja i rozwój podległego mu zespołu Konserwatorów;
  • Utrzymywanie relacji z Klientami;
  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych oraz wdrażanie procesów i procedur firmy;
  • Eliminowanie zagrożeń i zapewnienie bezpieczeństwa pracy Konserwatorom oraz użytkownikom obiektów;
  • Planowanie napraw serwisowych i prac konserwacyjnych;
  • Współpraca z handlowcami przy przygotowywaniu ofert i określeniu warunków technicznych kontraktów;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa;
  • Mile widziana komunikatywna znajomości języka angielskiego;
  • Znajomości MS Office;
  • Umiejętności podejmowania decyzji, także pod presją;
  • Proaktywna komunikacja i umiejętność współdziałania;

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Kwartalny system premiowy;
  • Samochód służbowy;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Kafeteryjny system bonusowy MyBenefit (włączając kartę Multisport);
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Program Wsparcia Pracowników.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567