Kierownik serwisu
  • Warszawa
Warszawa
Service Technical
28. 8. 2024
10000

Do jednego z naszych klientów bezpośrednio poszukujemy Kierownika serwisu.

Miejsce pracy: powiat Miński, woj. mazowieckie

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

stałą podstawę - 10 000 brutto miesięcznie;

premia uznaniowa 2000 zł brutto;

pracę w systemie jednozmianowym od 7 lub 8 rano;

delegacje (4-5 razy w miesiącu);

stabilność i rozwój.

Obowiązki

organizowanie i prowadzenie serwisu gwarancyjnego;

opieka serwisowa nad pojazdami i podzespołami na gwarancji;

składanie i egzekwowanie reklamacji serwisowych u dostawców na części i podzespoły;

przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji;

rejestracja i prowadzenie statystyk reklamacji i napraw;

zarządzanie zespołem, przydzielanie zadań;

kontrola realizacji poszczególnych zleceń;

terminowe zamykanie zleceń serwisowych.

Wymagania

wykształcenie średnie techniczne lub wyższe;

wiedza z zakresu mechaniki, elektryki oraz pneumatyki;

doświadczenie na stanowisku kierowniczym - mile widziane;

komunikatywność i otwartość;

umiejętność negocjacji;

umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584