Kierownik Sekcji Świeżej
  • Teresin
Teresin, Teresin, mazowieckie, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
6. 6. 2024

4249691

Obowiązki

Wymagania

  • Organizacja prac w magazynie (składowanie i wydawanie towarów)
  • Kontrola terminowości i prawidłowości zadań wykonywanych przez podległy personel
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Dążenie do minimalizacji strat
  • Dbanie o terminową realizację zamówień
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur i zasad BHP
  • Zarządzanie podległym personelem
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość procesów logistycznych i dokumentacji magazynowej
  • Nastawienie na cel, zaangażowanie, samodzielność w działaniu
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych
  • Realną szansę na awans
  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Kartę zakupową z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • Bonus

    urlopowy
  • szkolenia

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Praca Teresin
  • Kierownik Teresin
  • Teresin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914