Kierownik Sekcji Produkcyjnej
  • Gorlice, ul. Chopina 54
małopolskie, Gorlice, ul. Chopina 54, małopolskie, Polska
Rockfin S.A.
12. 10. 2024

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • Kierowanie zespołem pracowników produkcyjnych
  • Nadzór nad realizacją projektów na produkcji zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Uczestnictwo w opracowywaniu nowych kierunków działania w zakresie produkowanych urządzeń i świadczonych usług
  • Współpraca z innymi działami w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji projektów
  • Nadzorowanie i optymalizowanie procesów technologicznych dla poszczególnych zleceń
  • Planowanie i koordynowanie pracy podległych zespołów produkcyjnych
  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem przyrządów, narzędzi i urządzeń
  • Analizowanie potrzeb szkoleniowych podległego personelu i zapewnienie ich realizacji
  • Raportowanie i ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji i Dyrektorem Zakładu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne mechaniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Produkcji, Lidera, Mistrza Produkcji lub zbliżonym
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
  • Znajomość zagadnień technicznych z zakresu mechaniki i konstrukcji stalowych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem procesem produkcyjnym
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze hydrauliki siłowej, Oil&Gas, energetyki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)
  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

  • Praca małopolskie
  • Kierownik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183