Kierownik Salonu, Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Województwo łódzkie, Polska
KODANO
15. 8. 2024

Kodano Optyk to sieć salonów optycznych, która powstała, by ułatwiać klientom wybór najlepszych i najwygodniejszych okularów korekcyjnych i słonecznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kodano Optyk należy do grupy Kodano S.A. operatora największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 16 lat pomagamy klientom dbać o ich oczy oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i oszczędny sposób.

Obecnie rozwijamy intensywnie sieć nowoczesnych salonów optycznych i poszukujemy osób do pracy na pełen etat na stanowisku Kierownik Salonu.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy i zacznij pracę w bardzo dynamicznej branży.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem salonu i motywowanie go do osiągania najlepszych wyników,
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta w Twoim przyszłym salonie,
  • Wspieranie oraz rozwijanie Twojego zespołu,
  • Realizacja celów sprzedażowych salonu,
  • Codzienna organizacja pracy zespołu,
  • Wdrażanie standardów firmy i dbanie o wizerunek salonu.

Nasze wymagania

  • Otwartość i gotowość do pracy z Klientem,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w sprzedaży,
  • Motywacja do osiągania wysoko postawionych celów sprzedażowych,
  • Umiejętności planowania, organizacji pracy własnej oraz zespołu.

Mile widziane

  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,
  • Chęć i gotowość do ciągłego rozwoju,
  • Znajomość branży optycznej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana – wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • Stabilne zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym,
  • Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie oraz Twojej rodziny w ramach platformy multikafeteryjnej,
  • Atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedażowych Twojego salonu,
  • Szkolenia i duże możliwości rozwoju w nowoczesnej sieci na polskim rynku optycznym,
  • Bieżące wsparcie naszych Trenerów Sprzedaży oraz Optyki,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • Konkursy sprzedażowe,
  • Atrakcyjne rabaty na okulary dla Pracowników,
  • Równość i jasne zasady pozwalające na dużą samodzielność w działaniu,
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze – możesz liczyć na partnerstwo i otwartość.

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Kierownik Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544