Kierownik Salonu Stacjonarnego
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Klient Rocket Jobs
16. 9. 2024

Od wielu lat działamy w branży dóbr luksusowych, tworząc wyjątkowe produkty, które przynoszą niezapomniane emocje i stają się pięknymi pamiątkami na lata. Jako jeden z najszybciej rozwijających się brandów omnichannelowych w Polsce, oferujemy unikalną okazję dołączenia do naszego zespołu na stanowisku Kierownika Salonu Stacjonarnego.

Szukamy osoby z pasją, która nie tylko wesprze nas w dalszym dynamicznym rozwoju, ale także wniesie własne pomysły i energię, przyczyniając się do budowania jeszcze silniejszej marki.

Twoje główne obowiązki:

  • Odpowiedzialność za codzienne funkcjonowanie salonu i efektywne zarządzanie zespołem,
  • Monitorowanie wyników sprzedaży, podejmowanie działań korygujących i dbanie o pozytywny wizerunek marki,
  • Tworzenie trwałych relacji z klientami poprzez doradztwo oraz wsparcie online,
  • Koordynacja pracy zespołu, wspieranie motywacji pracowników oraz ich rozwój zawodowy,
  • Zapewnienie, że procedury firmy są ściśle przestrzegane, a obsługa klienta jest na najwyższym poziomie,
  • Tworzenie grafików pracy, zestawień i raportów,
  • Selekcja i wprowadzanie nowych członków zespołu.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym: idealnie w handlu detalicznym, preferowane w branży dóbr luksusowych,
  • Umiejętności zarządzania zespołem, talent do motywowania pracowników i organizacji ich pracy,
  • Zdolność do planowania i realizacji krótko- i długoterminowych celów sprzedażowych,
  • Wysoka jakość obsługi klienta i umiejętność budowania trwałych relacji,
  • Biegłość w obsłudze MS Office, łatwe poruszanie w Excelu,
  • Zorientowanie na osiągnięcie celu i wdrażanie nowych pomysłów.

Co oferujemy?

  • Stała współpraca i możliwość rozwoju w środowisku dóbr luksusowych.
  • Możliwość pracy w szybko rozwijającej się, globalnej firmie e-commerce w niszowej branży,
  • Realny wpływ na rozwój firmy i zespołu,
  • Stabilne zatrudnienie na wybranym przez Ciebie typie umowy,
  • Karta sportowa Medicover Sport,
  • Otwarte i wspierające środowisko pracy.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i dążeniem do perfekcji, czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i wspólnie kreujmy przyszłość marki, która wyznacza standardy na rynku dóbr luksusowych.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584