Kierownik salonu sprzedaży Orange
  • Marki
Marki, Marki, Masovian Voivodeship, Polska
TELL Sp. z o.o.
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Marki

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych
  • aktywna sprzedaż oraz promowanie ofert i produktów w salonie Orange
  • kompleksowe zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe placówki
  • kontrola przestrzegania standardów pracy oraz procedur Orange
  • organizacja pracy administracyjnej salonu

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ doradczym
  • interesują Cię nowe technologie
  • chcesz rozwijać karierę w strukturach sprzedaży bezpośredniej
  • potrafisz skutecznie działać i podejmować ważne decyzje pod presją czasu
  • posiadasz zdolności przywódcze
  • efektywnie budujesz zespół i atmosferę pracy

Mile widziane

  • doświadczenie u innego operatora komórkowego na stanowisku sprzedawcy lub kierownika będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już na okresie próbnym
  • gwarantowaną podstawę + atrakcyjną prowizję
  • dostęp do najnowszych technologii i nowinek z branży
  • specjalistyczną wiedzę
  • inspirujące doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego: udział w branżowych szkoleniach
  • liczne konkursy sprzedażowe
  • dostęp do benefitów firmowych: karta sportowa Multisport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne

Tell to:

  • 161 salonów
  • 26 lat na rynku

Usługi / produkty do sprzedaży

  • Abonament
  • Internet
  • Akcesoria
  • Pakiety
  • Telewizja
  • Oferta na kartę
  • Usługi dodatkowe

Niezależnie od lockdownu nasze salony są otwarte!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange.

Najważniejsi są dla nas ludzie, to oni tworzę tę firmę. Cenimy sobie otwartość i partnerskie relacje w zespole. Tworząc przyjazną atmosferę pracy pamiętamy o potrzebie rozwoju naszych pracowników. Szczerość, zaangażowanie i wsparcie współpracowników to podstawy naszego sukcesu w zarządzaniu ludźmi. Dzięki temu Tell jest firmą, w której będzie Ci się dobrze pracować.

Poznaj nas: www.tell.pl

Jesteśmy częścią Grupy OEX – poznaj naszą Grupę: www.oex.pl

  • Praca Marki
  • Kierownik Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523