Kierownik Salonu Sprzedaży
  • Koziegłowy (pow. poznański, gm. Czerwonak)
wielkopolskie, Koziegłowy (pow. poznański, gm. Czerwonak), wielkopolskie, Polska
Villaro
28. 9. 2024

VILLARO - Producent odzieży męskiej (codziennej i okolicznościowej) z własną siecią salonów sprzedaży – poszukuje kreatywnych, gotowych na nowe wyzwania i zorientowanych na wyniki osób na stanowisko – Kierownik Salonu
Główne zadania na stanowisku:

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnego obrazu Firmy
  • Osiąganie ustalonych celów sprzedaży
  • Zarządzanie zespołem
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Utrzymanie standardów prezentacji produktów
  • Wspieranie rozwoju umiejętności zespołu
  • Przygotowywanie raportów miesięcznych
  • Motywowanie zespołu
  • Zarządzanie dokumentacją sprzedażową i posprzedażową
  • Współpraca z kierownikiem regionalnym w celu zapewnienia odpowiedniej pracy salonu

Kandydaci powinni:

  • Mieć doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Być zorientowani na realizację celów
  • Łatwo nawiązywać kontakty
  • Posiadać kreatywność, być przyjaznym i cierpliwym
  • Chcieć się rozwijać
  • Mile widziana jest znajomość trendów i zainteresowanie modą

Co zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii zależnej od wyników sprzedażowych.
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Rabaty pracownicze.

W ramach kontroli jakości obsługi, wszystkie osoby zatrudnione są objęte programem Tajemniczego Klienta.

  • Praca wielkopolskie
  • Kierownik wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392