Kierownik Salonu Odzieżowego
  • Barczewo
Barczewo, Barczewo, Warmińsko-mazurskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy, będącego polską marką premium w branży odzieżowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym z samodzielnie układanym grafikiem
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości od 6000 brutto oraz atrakcyjne premie,
  • ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną,
  • zniżkę na produkty marki,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy w inspirującym, pełnym pasji zespole.

Zadania:

  • organizowanie pracy podległego zespołu sprzedawców oraz planowanie grafików,
  • dbanie o realizację założonych planów sprzedażowych i pozyskiwanie nowych klientów
  • efektywne delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań,
  • wspieranie i motywowanie podległego zespołu w drodze do osiągnięcia założonych celów,
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi zgodnie z przyjętymi standardami firmy,
  • dbanie o odpowiednią prezencję salonu, utrzymanie estetyki i atrakcyjności asortymentu naszego Klienta.

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży odzieżowej/ obuwniczej (marki premium)- warunek konieczny,
  • zdolności sprzedażowe i zaangażowanie w realizację celów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • odpowiedzialność, sumienność i dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów.

  • Praca Barczewo
  • Kierownik Barczewo
  • Barczewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544