Kierownik Salonu Jubilerskiego
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Silesian Voivodeship, Polska
Briju 1920 Limited
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Cieszyn

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie doskonałej obsługi klienta
  • inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż
  • planowanie i organizacja pracy salonu zgodnie z potrzebami biznesowymi
  • rekrutacja, szkolenia, ocena i rozwój doradców sprzedaży w Twoim zespole

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym - mile widziane w branży jubilerskiej
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem - bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • profesjonalizm we wszystkich działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi Klienta
  • gotowość do podejmowania wyzwań
  • umiejętność motywowania zespołu
  • umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • atrakcyjne warunki finansowe - motywacyjny system wynagrodzeń
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • ciekawą pracę w systemie równoważnym, co sprawia, że masz więcej czasu dla siebie
  • szkolenie wstępne
  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie – pakiet szkoleń
  • rabaty pracownicze na nasze produkty

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • bony towarowe

Zapraszamy Cię do świata wyjątkowej biżuterii - dołącz do grona wspaniałych ludzi, którzy tworzą markę Briju 1920 Limited.

Briju 1920 Limited to polska firma, która jest obecna na rynku jubilerskim od 1920, a od 2013 roku rozwija sieć salonów pozostając wśród liderów w branży jubilerskiej.

Budując swoją renomę na rynku pracy i w świecie dóbr luksusowych dbamy jednocześnie o rozwój Naszych Pracowników.

Obecnie posiadamy 72 salony rozmieszczone w jednych z najlepszych lokalizacji w Polsce, a oprócz salonów mamy własny zakład produkcyjny, prężnie działające zaplecze magazynowe oraz serwisowe.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Briju 1920 Limited, 62-200 Gniezno ul. Paderewskiego 25-35 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Briju 1920 Limited, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iod@briju.plAdministratorem Twoich danych osobowych jest Briju 1920 Limited, Możesz się z nami skontaktować pod adresem Briju 1920 Limited, 62-200 Gniezno ul. Paderewskiego 25-35.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 miesiąc i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy.Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem Briju@briju.pl .*Informacje podane na żółtym tle nie są obowiązkowe*

  • Praca Cieszyn
  • Kierownik Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055