Kierownik salonu DlaSpania w Galerii Homepark
  • Janki
mazowieckie, Janki, Mazowieckie, Polska
DlaSpania
1. 10. 2024

  • Poszukujesz pracy, w której będziesz zmieniał życie ludzi na lepsze?
  • Cieszy cię kierowanie zespołem i wspólne osiąganie ambitnych celów?
  • Chcesz stać się uczestnikiem nastawionego na przyszłość, odnoszącego sukcesy projektu?

Odpowiedziałeś 3 x tak?

CZYTAJ DALEJ!

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku zdrowego snu od roku 1991. Obecnie mamy ponad 110 salonów w pięciu krajach, w planach mamy zwiększenie tej ilości do 300. Naszą filozofią jest nie tylko sprzedaż Klientowi, ale również opieka nad nim pod kątem profesjonalnego doradztwa w obszarze snu, po doskonałą obsługę i transport towaru do domu wraz z montażem. Uważamy, że kultura zdrowego snu wciąż w naszym kraju raczkuje i ma duży potencjał – chcemy to zmienić!

Do naszego salonu DlaSpania Homepark Janki poszukujemy Kierownika salonu, który będzie przede wszystkim pozytywnie nastawionym liderem z doświadczeniem w sprzedaży detalicznej. Nie poszukujemy wyłącznie osób, które są doświadczonymi menadżerami posiadającymi swoje przyzwyczajenia i utarte metody – jeśli chcesz zmierzyć się z wyzwaniem wszystkiego Cię nauczymy. Szukamy osób, których nic nie powstrzyma przed osiągnięciem celu. Które lubią wyzwania, chcą się uczyć i ciągle rozwijać.

Jeżeli w tym opisie widzisz właśnie siebie, nie możemy się Ciebie doczekać!

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów i realizacja planów sprzedażowych
  • Motywacja zespołu do doskonalenia umiejętności sprzedażowych oraz realizacji planów indywidualnych
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem salonu
  • Dbałość o wygląd salonów i ekspozycję
  • Odpowiedzialność za harmonogramy pracy salonów
  • Analiza bieżącej sytuacji w zakresie sprzedaży i konkurencji
  • Raportowanie do przełożonego

Nasze wymagania:

  • Umiejętność motywacji zespołu oraz budowania pozycji lidera w zespole
  • Wysoka orientacja na cel, odpowiedzialność za pracę swoją i zespołu
  • Umiejętność dostrzegania okazji, nastawienie na szukanie pomysłów co możesz zrobić lepiej, kreatywność
  • Pozytywna energia, szacunek do ludzi i otwartość na feedback
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym
  • Samodzielność i terminowość
  • Doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe, prowizję i premię za realizację planu
  • Pozytywną atmosferę, która jest dla nas istotnym elementem pracy
  • Profesjonalny system szkoleń wstępnych, produktowych oraz trenerskich
  • Wspierających przełożonych oraz zespół fajnych współpracowników
  • Rozwój umiejętności sprzedażowych i menadżerskich
  • Salony, produkty i marki, z których będziesz dumny

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116