Kierownik Salonu
  • Kielce, Galeria Echo
świętokrzyskie, Kielce, Galeria Echo, świętokrzyskie, Polska
G8 S.A.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Wolność ma wiele imion

To porywczy taniec w blasku słońca

To odważne spojrzenie w przyszłość

To skok w nieznanym kierunku

I rozpoczynanie podróży w nieznanym celu

Bez chodzenia na skróty

We własnym stylu

LANCERTO – wolność to podróż na własnych zasadach

Wolność to nie tylko słowo – to styl życia. W Lancerto wierzymy, że każdy ma swój własny sposób odkrywania świata i wyznaczania swoich ścieżek. Jeśli masz odwagę zobaczyć świat inaczej i zainspirować innych swoim stylem, dołącz do naszego zespołu!

O nas:

Lancerto nie jest tylko marką odzieżową, to manifestacja wolności. Patrzymy w przyszłość z pasją i determinacją, zapraszając innych do tego samego. Nasza filozofia to podróżowanie w nieznane, bez kompromisów, w swoim własnym stylu. Jednocześnie szanujemy tradycję, posiadając ponad 15 lat doświadczenia, a każdy krok został zbudowany na zaufaniu i sugestiach naszych Klientów.

Ze względu na ciągły rozwój aktualnie poszukujemy pracownika na Stanowisko:

Oferujemy:

  • możliwość pracy wśród pasjonatów z produktami marki premium,
  • krótki proces rekrutacyjny odbywający się online,
  • elastyczne godziny pracy i umowę o pracę już po pierwszym miesiącu,
  • szanse na rozwój i awans w strukturach firmy,
  • możliwość podnoszenia swojej wiedzy poprzez Akademię Lancerto,
  • dofinansowanie do posiłków w formie karty przedpłaconej Lunch Pass,
  • zniżki pracownicze na nasze produkty,
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 5300 zł brutto (wynagrodzenie w wysokości 4850 zł oraz dofinansowanie do posiłków w wysokości 450 zł),
  • premię zależną od zaangażowania i osiąganych wyników sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • chęć do nauki i zdobywania nowej wiedzy,
  • umiejętność komunikacji i budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży i zarządzaniu zespołem – preferowane związane z branżą odzieżową,
  • kreatywność w kreowaniu stylizacji i doradztwa w doborze ubrań,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 12h – również w weekendy,
  • mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Twoje zadania:

  • profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej,
  • aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego,
  • dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie,
  • prawidłowa i efektywna organizacja pracy salonu i pracowników.

  • Praca świętokrzyskie
  • kierownik świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293