Kierownik Salonu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Sunset Suits
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy salonu oraz zarządzanie podległym zespołem pracowników, nadzorowanie planu sprzedaży,
  • zwiększanie sprzedaży poprzez budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do sprzedaży,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • znajomość produktów oraz aktualnych trendów stylizacyjnych,
  • wdrażanie kampanii promocyjnych,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • dbanie o dobry wizerunek salonu oraz marki

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w sprzedaży w branży odzieżowej (mile widziane doświadczenie w odzieży męskiej),
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych,
  • zainteresowanie aktualnymi trendami mody.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego, MultiSport
  • zniżki na produkty firmowe

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509