Kierownik Sali Sprzedaży - Nowy Elektromarket
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
PeoplePro
20. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce.
Przyszłość należy do nas!
Dlatego już dziś szukamy
Kierownika ds. Sprzedaży i Usług
Zakres obowiązków
-zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w podległych obszarach sklepu
-pełnienie funkcji zastępcy kierownika podczas jego nieobecności
-realizacja planów sprzedażowych
-udzielanie klientom kredytów ratalnych
-szkolenie pracowników
-analizowanie danych
Wymagania
-min. 2-letniego doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta, -sprzedaży usług lub udzielaniu kredytów ratalnych
-umiejętności interpersonalnych
-zaangażowania i dyspozycyjności
-mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sieci -sprzedaży oraz znajomości branży AGD/RTV/IT
-wykształcenia średniego
Oferujemy
-umowę o pracę bez okresu próbnego
-system premiowy
-szansę na awans
-kartę MultiSport z dofinansowaniem
-prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
-szkolenie wstępne oraz produktowe, bo liczą się chęci
-ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
-zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych salonach
-Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

  • Praca Piaseczno
  • Specjalista ds. Sprzedaży Piaseczno
  • Kierownik Piaseczno
  • Kierownik działu personalnego Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055