Kierownik robót z branży sanitarnej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
WPO ALBA S.A.
14. 9. 2024

Firma ALBA Facility Management Sp. z o.o. zajmująca się termomodernizacją budynków na terenie Wrocławia i okolic poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika robót z branży sanitarnej

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja prac w biurze oraz na budowie,
  • współpraca z kierownikiem budowy, z przedstawicielami Wspólnot Mieszkaniowych i innych instytucji,
  • nadzór nad siłami własnymi, podwykonawcami przy realizacji zleceń,
  • nadzór nad dokumentacją wykonawczą,
  • raportowanie z postępów prac na budowie i realizacji zleceń.

Nasze wymagania

  • uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • doświadczenie przy wykonywaniu instalacji gazowej,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Norma.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • ciekawą prace w doświadczonym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające wymagania proszone są o przesłanie CV.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045