Kierownik Robót Wiertniczych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NES Global Talent
2. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Nadzór nad brygada wiertniczą
  • Organizacja prac na budowie
  • Współpraca z podwykonawcami i zleceniobiorcami
  • Raportowanie z budowy
  • Logistyka i koordynacja prac na budowie
  • Utrzymywanie porządku na budowie i kontroli bhp

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na przykład takie jak: wiertnictwo, budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne

  • 2-letnie doświadczenie w nadzorze i zarządzaniu brygadą pracowników

  • Doświadczenie w prowadzeniu horyzontalnych przewiertów sterowanych

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Co oferujemy:

  • Premia po zakończeniu kontraktu
  • Samochód służbowy
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864